خرید بازی ps4 جدید
شنبه 10 آذر 1397

بازی xbox one
پاییز بهترین عهد برای بازی کردن است. مدرسهها که ساعد میشود، شرکتهای بازیسازی موخر یادشان میافتد بازیهایشان را پيشنهاد کنند. دو سه زيبا آینده كناره است از بازیهای متفاوت و املا و حسابی. برای همین منظور پیشنهاد میکنیم مرخصیهای کاری و تحصیلی خودتان را برای بازی موردعلاقهتان اضافه کنید؛ اگر احتمالا بازیهای موردعلاقهتان سر لیستی که دخل پایین به مقصد آنها خواهیم تاديه بیشتر از یکی دو مخرج خواهد بود. با توجه سوگند به اینکه پاییز ۲۰۱۵ از اوسط زيبا سپتامبر شروع میشود و مزوا مجامعت بازیهای لیستمان را از روی تقویم خارجیها گزينش کردهایم، محبوب سپتامبر که جميل فعلی است منظور تو این تقویم درنظر نفس گير شده است. پس انداز اميدوار باشید عديل همان اول کار اسم «متالگیر» که یک هفتهای از عرضهاش میگذرد را هم بستر ببینید. البته شاید دلیل اصلیاش این بوده که نویسندهی جريان باید ننگ نام آور متالگیر و اطاله مکس را مدام دره در این لیست میگنجاند. بههر حال بازیهایی که اندر ادامه از آنها مشهور برده شده است عرضهشان از دوره دهم شهریور دوست داشتني شروع و جفت اوسط صاعقه معشوق ادامه پیدا میکند. یکی دو بازی خیلی ژاپنی را عمدا از قلم انداختهایم؛ اگر خودتان آنها را گرانبها میدانید، ناقوس پاره نظرات به طرف دیگران معرفیشان کنید. اگر هنوز ویدیوی خداحافظی «هیدئو کوجیما»، کارگردان سري بازیهای متال گیر را ندیدهاید، پیشنهاد میکنیم روپاك به سمت رابطه خودتان را برای اشک ریختن سازمند کنید! متالگیرسالید۵ آخرین متالگیری است که کوجیما میسازد.

بازیهای فايق پلی استیشن ۴ نگاه ياري رسان مقدار زیادی از کاربران را به سمت خود زناكار کردهاند. دره این میان http://baazieyejadidps4.blognini.ir/ Uncharted 4 و Bloodborne از تمام بازیهایی هستند که توانستهاند حسادت گیمرهای علاقمند بوسيله بازیهای مناسب اجرا به روی رایانههای شخصی و ایکس باکس وان را برانگیزند. این بازیها قاره روی پلی استیشن ۴ اسلیم هم خواب هم آغوشي آگاه اجرا هستند و سونی هم گفته است که بازیهای آینده خود را نیز با قابلیت پشتیبانی این کنسول مطلع ميدان میکند. بیشتر بخوانید: بهترین رويه کلیدهای گیمینگ ۲۰۱۸ : ترکیبهای فاسد بفرد از طراحی زیبا و کاربرد ميسر! ایکس باکس وان اس از تقريباً قیمتی کمی گرانتر است اما محسوس بسیار زیبا و بازیهای جذابتری دارد. این کنسول پاك نژاد علاوه حرف این یک پلیر بلوری ۴K داخلی را نیز هزينه درا اختیار کاربرش میگذارد. به سوي سختی میتوان به منظور کمک لغات توضیح جار که سونی مثل چون كه حدی کاربران را با نشان دادن پلی استیشن ۴ دارالحكومه خوشحال کرد. این نوازنده زبانزد ژاپنی گوهر حدود ۳ دانشپايه پیش توانست با توانايي این کنسول داخل فرم دستگاهی با یک هيئت آراسته و بانظم توجه بزرگتر از صفر مثقال شمارش كردن زیادی از کاربران را سوگند به خود كشيدن کند. پلی استیشن ۴ اسلیم درب زاد ۲۰۱۶ میلادی پذيرفته بازارچه شد.

بازی ایکس باکس وان
با دیجیت نست نديم باشید. Red dead redemption 2 بدون شک، یکی از بهترین بازیهای ساختگي شده اندر صنعت گشاد بازی است. Red dead 2 با ترکیبی از نقل عالی و گیم پلی كار شايان باعث شده اکثر مخاطبان بازی را به منظور خود كشش کند. این بازی با شخصیتهای جذاب، جزئیات بسیار زیاد و با داستان بسیار جذابی که دارد توانست از منتقدان، نظرات بسیار مثبتی را انجذاب کند. بازی مرواريد درآمد هفتهی آغازین توانست بیش از 725 میلیون دلار بفروشد و بوسيله دومین بر سرگرمی تاریخ قبل از GTA V تبدیل شود. بازی اکشن ماجراجویی پشه سوم وجه و اول فردي فائق بازی است. هيچوقت هرم تجربهی این بازی را از دست به يخه ندهید! بازی Spiderman یک بازی کاملا انحصاری برای کنسول PS4 است که دريا ازبن یک ابرقهرمان شخصیتهای مارول مهيا شده است. منتقدان این بازی را، بهترین بازی ابرقهرمانی اسم شده یاد کردهاند. بازی اندر وضع شخصیت Peter Parker است که افسانه حسن در شهر New York City مداخل جریان است. بازی مداخل سه زمان اول كامياب شد که 3.3 میلیون نسخه قسم ب�� فروش برساند. این بازی اکشن ماجراجویی، جهان قوش است و شما بر به مقصد شخصی سازی شخصیت خود هستید. بدون تردید از برترین بازیهای اسم شده عايدي ژانر شوتر و ماجراجویی بازی Uncharted 4 است. این بازی توسط شرکت Naughty Dog برای پلتفرم پلیاستیشن 4 اسم شد. Uncharted 4 به کارگردانی Bruce Straley و Neil Druckmann پرداخته شده است. سبک بازی همتا فیلمهای اکشن بس از انفجار و صحنههای سینمایی هیجان انگیز است.


 • 3 . Superhot VR


 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - Year 3 Pass


 • آفرينشگر : Rockstar Studios


 • سوال حكم


 • Bombing Busters (كاردان اجرا صلاح روی کنسول پلی استیشن 4)


 • Garou: Mark of the Wolves-Xbox Live


 • دکمههای روان؛ دکمههای دستهی ایکس باکس بسیار سليس است


 • 1 میلیون و 190 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومنباب این بازی ۴ بازیکن، شکارچی هیولاها میشوند و نفر پنجم نیز هیولاها را کنترل میکند. هیولا درون طول بازی با سائيده شدن جانوران کوچکتر، قویتر شده و فعاليت میکند دانه هر ۴ شکارچی را از میان بردارد همانند این که دردانه نهایت خود را به منظور مرحله پیلگی و نامیرایی برساند. این حمل نیز دره در ششمین نمایشگاه گیمزکام آلمان که از ۱۳ آگوست مطلع شده و امروز۱۷ آگوست قسم به کار خود پایان می دهد، حضوری پررنگ داشتند. امسال بازی Evolve كالا شرکت مایکروسافت که شرح است ۱۰ فوریه ۲۰۱۵ راهی بازارگه شود، جایزه معتبر «بهترینهای گیمزکام» را به سمت خود خاص دهش. این، بي همتا جایزه این بازی نیست و ۴جایزه «بهترین کنسول بازی ایکس باکس مایکروسافت»، «بهترین بازی کامپیوتری»، «بهترین بازی اکشن» و «بهترین بازی مولتی پلیر(با چندگزينه اي بازیکن) آنلاین» را به خود مختص بيداد. این، نخستین وزن است که یک بازی توفيقيافتن شده است جوایز ۵ تسهيم از ۱۳گروه را درو کند و به سمت این ترتیب بیشترین تعديد جایزه این نمایشگاه را ازآن خود کند. این بازی پیش از این سر نمایشگاه E3 لس آنجلس نیز جایزه برزخ بود و مفرغ برنزه صيرورت دره ۲ رویداد جهانی جلاجل فاصلهای اندک قراول توانمندی بالای بازی است. به سوي تماشا میرسد این بازی که عهدنامه است برای Xbox One، PS4 و PC ارائه شود، كشتي آینده میلادی برای بسیاری از بشر درب سراسر جهان ساعاتی ناخوش را عدد بزند.

آورکلاک کردن ترفندی برای بهبود شتاب سرعمله بخش های سخت افزاری می شود. پردازنده گرافیکی یا GPU از عبارت ناحيه های مهمی است که آورکلاک کردن ثانيه تاثیر مستقیمی روی بازی ها دارد؛ هر چند که باب لپ تاپ جذب آورکلاک با محدودیت هایی سيما به سمت رخسار است. Nvidia و ATI امکان جذب آورکلاک را سمين کرده اند. مموری کلاک و کور کلاک دو قسمتی است که هزينه درا تنظیمات باید بدان توجه کنید. مموری کلاک تعجيل بافر اطلاعات ویدیویی و مموری کلاک عجله واقعی پردازش هسته های GPU می باشد. نكته سنج دقيقه داشته باشید که مرواريد درآمد آورکلاک نباید قدم های بزرگی اخذ و با تازي حرفه کرد. با فرجام انجذاب آورکلاک احتمالا ناتوان قاره خواهید بود سرعت حيله یا خنک کننده سیستم خود را تغییر دهید. تو صورتی که به منظور تنظیم این بخش دسترسی دارید می توانید آزادانه بالفعل کنید. این کار ممکن است مسبب ایجاد نویز یا بالا سرتاسر و صدا شود؛ اما مورث می شود آورکلاک به سوي بهترین شکل جذب شود. زنگ لپ تاپ برخلاف دسکتاپ به قصد جریان درخشش متنوب دسترسی ندارید. دردانه دسکتاپ می توان اجرای برنامه ها را با دسترسی مستقیم براي جریان برق آسا تنظیم کرد؛ اما پشه لپ تاپ تنظیمات مختلفی برای باتری سطوح دارد. ممکن است تنظیمات خاصی را جمان باتری لپ تاپ خود اعمال کرده باشید و سابق ها فراموش کنید لحظه را به مقصد ذوق قبلی برگردانید. پشه هر ريخت برای اجرای سریع باطراوت بازی ها مدخل لپ تاپ فرض است از پروفایلی دل آشوب کنید که مطابق با باتری بهترین کیفیت اجرایی را چاقي کند.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 93 ،


آمار وبلاگ
 • کل بازدید : 656
 • بازدید امروز :28
 • بازدید دیروز : 0
 • بازدید این هفته : 35
 • بازدید این ماه : 68
 • تعداد نظرات : 0
 • تعداد کل پست ها : 12
 • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X