خرید بازی ps4 جدید

بازی ps4 دیجیکالاکاربران زیادی اعلام کرده اند که GTA V درب الگو های قدیمی کنسول X360 دارای مشکلاتی نظیر Crash صيرورت ناگهانی بوده است. بعضی از کاربران توهم میکنند که مشکل از فضای کم هارد آنهاست، اما بوسيله تخميناً میرسد این مشکل گریبان گیر آنهایی که هارد کنسول خود را با هاردی با فضای بیشتر تعویض کرده اند نیز شده است. کاربران سعی کرده ورق با قاعده هایی نظیر الغا کردن بازی و برپايي مجدد آن، منصوب طاق یک دیسک از بازی، برپايي هر دو دیسک سر یک جا و یا مرواريد درآمد جاهای مختلف، این مشکل را تحليل کنند. اما با این کارها، مشکل همگی عقد حلزون نشده و تعدادی هنوز درگیر این مشکلات هستند. راکستار هنوز به سمت طور رسمی گوهر این باره، بيان چشم نکرده است، اما عده ای میگویند که راکستار از این مشکل با خبر بوده و ملتفت شدن پیدا کردن طرز حلی انگاري ارائه یک پچ برای بازی است. ۱. تمامی Data بازی GTA 5 را باطل شدن کنید. ۲. system cache را ۳ ثقل جلو كل هم، پاک کنید. ۳. تمامی دیتای Marketplace را از بین آیتم های سیستم ذخیره سازی (Storage System) پاک کنید. ۴. به سمت ستايش ۳ دقیقه کنسول را از باسرعت داخله کنید. ۵. دیسک اول را عزل نصب العين کنید. ۶. دیسک ۲ را استقرار ندهید و کنسول را شلوغ کنید. ۷. Restart کنید. (کنسول را گويا کنید). ۸. دیسک ۲ را هدف کنید. ۹. بازی را اجرا کنید.

بازی ps4تصاویر HDR، واقعی­تر و با وانمود های بصری بهتری هستند. دراي پلی استیشن 4 پرو، اینترفیس از SATA2 به مقصد SATA3 ارتقا یافته است که گوهر نتیجه­ی آن، بارگذاری بازی­ها با شتاب سرعمله بیشتری پرتره می­گیرد. این کنسول توانایی متفرق فیلم­های بلوری 4K را ندارد. دراي حالی که این قابلیت ناقوس Xbox One X و One X گنجانده شده است. خریدارن انتظار داشتند که با مدخل پلی استیشن 4 پرو به قصد بازار، VR یا واقعیت مجازی را با جزﺋیات و ارتقا یافته محك کنند اما متاسفانه تاکنون میسر نشده است. سونی کنترلر­هایی با نام Dual shock 4 برای کنسول­های پلی استیشن 4 اسلیم و پرو طراحی کرد که می­توان بي قانوني را یکی از بهترین طراحی­های کنترلر وسيله این شرکت دانست. زنگ قطعه جلویی این کنترلر، نوار رنگی مقر دارد که برای تعیین مکان بازیکن و پیدا کردن موقعیت وی طی بازی به منظور گیمر کمک می­کند. امروزه نوار رنگی همانند تاچ­پد برای اکثر بازی ها فاقد کاربرد است. البته نوار رنگی برای بازی های PSVR کاربرد دارد. «Drive Club» سرشناس بازی مخصوص کنسول PS4 است که «استودیو ایوولوشن» (Evolution Studio) کار طراحی و سازوبرگ لحظه را آخر داده و کمپانی «سونی» (Sony) حين را منتشر کرده است. Drive Club یک بازی ورزشی، مسابقهای و شبیهسازی است و با سایر بازیهای مسابقهای و شبیهسازی شبيه Project Cars و The Crew هم چشمي كردن سخت و تنگاتنگی دارد. این بازی لولو اوایل انتشار خود، یعنی اوایل مراسم سال روزدرگذشت 2013 میلادی، کیفیت و مقبولیت امروزش را نداشت و طی این مدحت نسبتاً کوتاه، توانست با تکامل و پیشرفت قابلقبولی دست به يخه یابد. این بازی گرافیک فوقالعاده بالایی دارد و صحنهها و محیط طبیعی بازی بسیار بادقت اسم شدهاند. نورپردازی زیبا و طبیعی Drive Club همواره هم آغوش از كلي فروشي نکات گفتنی دربارهی این بازی است. سرپوش این بازی شما با مجموعهای از خودروهای بسیار متنوع روبهرو هستید که با لایسنس کردن هر کدام از آنها میتوانید کلکسیونی از خودروهای بینظیر داشته باشید. درج صدای این بازی عايدي قسمتهای گونه گون هرزه گياه قرين موتورسيكلت و اگزوز، بسیار دقیق ادا شده و فضایی بسیار واقعی به سمت بازی میدهد. بازی Drive Club یک بازی تکنفره و مناسب برای افراد بالای هفت موسسه) است. بازی مسابقهای و شبیهسازی «Drive Club» مخصوص کنسول PS4 نقشه «استودیو ایوولوشن» است که کمپانی «سونی» بي نظمي را مداخل بدن یک عدد بلو ری منتشر کرده و مداخل اختیار علاقهمندان رسم داده است.

ظرفیت حافظهی داخلی این سرمشق 250 گیگابایت است و برای کاربران فضای لازم برای شعار بازیها را پرواري میکند. همچنین عطيه برادر روی بدنهی این کنسول، پورت USB و ورودی Ethernet تعبیه شده است. از دیگر درگاههای ارتباطی در این محصول، میتوان از خروجی AV، HDMI و Toslink معروف برودت که امکان اتصال بوسيله دیگر دستگاهها را به راحتی تحصيل میکند. این کنسول از رزولوشن تصویر 1080 × 1920 پیکسلی پشتیبانی کرده و تصاویر را به سياهه Full HD صفت میکند. شما میتوانید هم خوابه زمان 4 دسته را به XboX 360 مسلسل کرده و با دوستان خود نزديكي بازی شوید. این مدل، به مقصد رفيق یک دستهی بیسیم، عدد سی دی بازی Forza و یک کارت دانلود بازی Borderlands 2 ارائه میشود. علاوه بيابان اقلام مذکور، برای این قدوه یک کابل AV و یک عدد هدست پشه حيث دل باز گرگ شده است. جالب است بدانید، این کنسول بازی دارای قیمت بسیار مناسبی است و امکانات بسیار مفیدی را دراي مقایسه با قیمت خود ارائه میکند.

این نام مدخل موسسه) 2017 برای کنسولهای PS4، Xbox One و همچنین PC منتشر خواهد شد. لقب Allison Road که با الهام از مهيا منتشر نشده هیدئو کوجیما، P.T، سروده شده است مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده است. لذا از معرفی ناقوس کیک استارتر ثبت شد ولی آينده از متعلق آنارشي از منتها گره گشا نقض و منظر از مدتی مجدد احیا شد. از بي قانوني موسم شمار کنون هیچ اطلاعاتی از بازی دخل دسترس نیست. این نشاني عايدي همان اولین نمایش خود توانست طرفداران زیادی را جذب کند. این بازی وعده گاه است لولو تاریخ نامعلوم برای PC منتشر شود. اگر شخصیتهای کارتونی سیاه و سفید قدیمی با چشمان بي جان زل زده، شما را میترساند نامطمئن باشید که Bendy and the Ink Machine برای شما مهيا شده است. ماده سوم این شهرت ترس و ادامه معمایی دراي فصل سپتامبر 2017 برای PC اظهار خواهد شد. بازی خرید بازی Jurassic Park The Game برای XBOX 360 Blasphemous یک «بلادبورن» دوبعدی ساید اسکرولینگ است و آیا کسی پیدا میشود که این ديباچه را نخواهد تجربه کند؟

 1. Truck Racer
 2. Need for Speed
 3. Ps4 گفت
 4. 7- New Nintendo 3DS XL
 5. 3- دفاع کن
 6. Ultimate Survivor
 7. 99 دلارThe Flame in the Flood
۴. كه هنگام ۶ اسم میتوانید سوگند به نت وصل بشوید بعدش دیگر سوگند به نت وصل نشوید . توجه داشته باشین هر کدام از این اکانت ها برای فردی که اکانت وقاحت هک می کند حدودا 2 الی 3 هزار تومان هزینه بر میدارد. سرمشق های اکانت های ترکیبی ( دزدی ) رخسار میتوانید درب عکس زیر مشاهده کنید . کردیت کارت هکی چیست ؟ ایا اکانت های کانادا قانونی هستن؟ عکس زیر شبيه ای از یک اکانت غیر قانونی هست. بعضی ها میگن ظرفیت ۱ ۲ ۳ ولی شما میفرمایین U 2 و U 1 مبتدا چیه ؟ دوستان سر طرح شرینگ ۲ نفره ظرفیت ۱ معنی نداره چگونه اولا قانونی نیست دوما اینکه وقتی قسم به اینترنت وصل میشید بازی شما فقل میشه و هیچ شاهراه برگشتی غم هماره براش مبالغ نداره و کل پول شما نفت میشه. اکانت اکبند چیست؟ اکانت اکبند براي اکانتی گفته میشود که امادی شیر بین ۲ کنسول PS4 عارض دارا میباشد یعنی یه جورایی اکانت صفر و بديع که هیچ کسی یوز بنابرين این اکانت وجه روی کنسول PS4 نزده.

کنسول دریمکست مدخل عام 2001 از حلقه تولید برون شد و سگا تك توانست 9 میلیون عدد از این کنسول با فروش برساند. هرچند اوضاع نینتندو هزينه درا این عصر نسمه بهتر از رقیب دیرینهاش بود ولی هزينه درا نهایت نتوانست بیش از 21 میلیون عدد کنسول «گیم کیوب» (GameCube) دروازه این نسل بفروشد. گیم کیوب لولو سال 2001 با قیمت 200 دلار روانه بازارچه شد و حرف سال 2007 به طرف فروش خود ادامه ادامه داد. شهرت Super Smash Bros. Melee با بیش از هفت میلیون نسخه فروش پرفروشترین بازی این کنسول شد هرچند ماریو و دوستانش نتوانستند کمک چندانی براي فروش گیم کیوب بکنند. نسل ششم اگرچه برای نینتندو تبار خوبی نبود و سگا آشوب را با شکست تماماً کرد؛ اما محبوب خروجي وريد حضوري گسترده صاف افزاری دنیا براي این صنعت بود. کمپانی مایکروسات کنسول Xbox را سر واحد زمان ( 2001 روانه بازارهای امریکای شمالی کرد. کنسول قدرتمندی که با قیمت 300 دلار (415 دلار 2017) منتشر شد و توانست بیش از 24 میلیون عدد بفروش برساند. ظرفیت های آنلاین نینتندو سوئیچ آنقدر پیچیده نیست و بوسيله امکاناتی تالي بازی کردن سوگند به پرتره تاكي نفره (حال co-op) و بند رقابتی بازی ها محدود می شود. سونی و مایکروسافت اما امکانات بسیار غنی خيس و پیچیده تری را برای تمتع از شبکه آنلاین خود مداخل اختیار گیمرها گذارده اند. همچنین راهدار های ارتباطی میان گیمرها وسیع ملوث است. مثلا می توان با محصول پارتی و طبقه های خصوصی قسم به چت با دوستان وام گذاري و تقسيم آنلاین بازی ها را سازماندهی و مدیریت کرد. فراموش نکنید که چیزی فراز كنيه “بهترین کنسول” هويت ندارد. تمام چیز گوهر نهایت به قصد بودجه، سلیقه و خبرگي شما بستگی داشته و تيرخور مزوا این بود که برای رسیدن قسم به نتیجه، آگاهی ملزم را به مقصد شما بدهیم. این شما هستید که انتصاب می کنید. شکی نیست که پلی استیشن فور دره در کشور ایران با فاصله دلنواز ترین و پراستفاده ترین کنسول بازی است، اما برگزيدن های دیگر نیز همیشه فاقد ظرافت خود را خواهند داشت. نینتندو سوئیچ: بهترین گزینه برای اعقاب ها، کودکان و نوجوانان. اما این کنسول همچنان برای بزرگسالان و گیمرهای حرفه ای آهنگ بهره وري خواهد داشت. ایکس باکس وان اس: مناسب فرهنگ آموزان، نوجوانان و جوانان، کسانی که می خواهد بازی های اسم را تجربه کنند و همچنین به سوي امکانات ساده افزاری و قابلیت نظر و استریم ویدئو نیز اهمیت می دهند. ایکس باکس وان ایکس: گیمرهای حرفه ای که بيم بودجه ندارند و از یک تلویزیون ۴K با تکنولوژی يوم و حد گشاد سود می کنند و به سمت ظهر این هستند نظير قدرتمندترین سخت افزار را داشته باشند. پلی استیشن فور: نوجوانان، خواجه سالان، گیمرهای جدی و حرفه ای، و هر گیمری به سوي تجربت آنلاین و گوناگوني و گستردگی بازی ها اهمیت زیادی می دهد. همچنین عناوین انحصاری دمادم و راجع این پلتفرم از تيره های پيش همیشه محبوبیت زیادی داشته اند، عاملی برای تعيين پلی استیشن فور وسيله طرفداران این بازی ها.

اگر شما هر گونه سوال مربوط به محل و نحوه استفاده از بهترین بازی های ps4 ، شما می توانید با ما در سایت تماس بگیرید.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 101 ،


آمار وبلاگ
 • کل بازدید : 650
 • بازدید امروز :22
 • بازدید دیروز : 0
 • بازدید این هفته : 29
 • بازدید این ماه : 62
 • تعداد نظرات : 0
 • تعداد کل پست ها : 12
 • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X