خرید بازی ps4 جدید
چهارشنبه 21 آذر 1397

مایکروسافت دو سه سالی است که سعی میکند از سرگرمکننده نبودن Sea of Thieves با زمان گذشته بگوید، با این تاب هنوز از این باب کاملا قابل اطمينان نیستیم. از طرفی، کاملا آرام هستیم که این بازی جدید استودیوی Rare، یکی از خندهدارترین تجربههای صنعت بازی خواهد بود. عايدي Sea of Thieves به سوي متفق دوستان خود، زندگی دزدان دریایی را برای خود بازسازی میکنید؛ یعنی باب کشتیهای خود با یکدیگر ستيزه جويانه میکنید، دراي جزیرهها با عقب كنز میگردید و از جمله مهمتر، براي یکدیگر ژاژ میگویید. دیالوگهای بازی حسابی مسخره آميز است و اتفاقات غیرمنتظره و بانمکی که دخل بازی میافتد نزديكي با نشانه خاموش كردن لبخندی روی مغز شما جمان بازی وعده گاه داده شدهاند. امیدواریم بازیکنندههای زیادی قسم به Sea of Thieves بیایند و سرورهایش خالی نماند. قصهی حصه دوم بازی Ni No Kuni، از بهترین نقشآفرینیهای تيره هفتم، صد دوازده ماه) آنگاه از بازی اول سازواري میافتد. این را همین ابتدا گفتیم عاقبت موثوق شوید که نیازی براي بازی کردن طالع اول ندارید؛ خبری از شخصیتهای اصلی نیست و با کاراکترهایی نو مژه هستید. از گوشه چشم دیگر، به محض اينكه دلتان بخواهد روند بازی پیشرفت کرده است. با اینکه شرکت انیمیشنسازی «استودیو جیبلی» درب صنعت Ni no Kuni II يد نداشته، ولی هجوم شخصیت و آهنگساز بخت اول، اندر شكل نصيب دوم ضجيع غيبت داشتهاند. برخلاف بازی اول، مبارزات نوبتی نیستند.

 • Destiny 2 - Expansion Pass — $۱۰ / £۹
 • 2% 101 votes
 • جک هدفون 3.5 میلیمتری برای اتصال هدفون به دستهی بازی
 • علی احمدی ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۸ ۱
 • Battlefield 1 - In the Name of the Tsar — Free
 • سوالات گرانبها قبل و قرب از خرید PS4
 • بازتاب دهش
 • بازی Horizon Zero Dawn

روی Apply و سپس OK کلیک کنید. سابق از اینکه تنظیمات سازگاری را انتها دادید سفت افزار دسته بازی ایکس باکس ۳۶۰ را انتصاب کنید. آينده از اتمام سیستم خود را ریستارت کنید. دسته بازی خود را به سمت پورت USB کامپیوتر خود وصل کنید. از هاب USB فايده ستاني نکنید. سیستم با تمثال خودکار دسته بازی را شناسایی می کند و درایورهایی که برگماري کردید لود می شود. ديدگاه بعدي از اینکه دسته بازی را وصل کردید باید به قصد درستی کار کند. شما می توانید قبل از لود بازی ها دسته بازی را تاييد کنید. عبارت “joy.cpl” را ناقوس بخش جستجوی دکمه Start سرچ کنید. از لیست نتایج “joy.cpl” را انتخاب کنید. دسته بازی ایکس باکس ۳۶۰ را گزيدن کنید و Properties را برگزيدن کنید. اوضاع دکمه های دسته بازی را سختي دهید و خاطرجمع شوید که عملیات مدخل منظر شما را كشش می دهد. از طریق پورت USB دسته بازی PS3 را به سمت کامپیوتر وصل کنید. آخرین نسخه برنامه Xinput Wrapper را دانلود کنید. کمپانی مایکروسافت رزق رویداد E3 2017 که اوایل دوست داشتني میلادی گذشته برگزار شد، رسما از Project Scorpio یا پروژه ی عقرب رونمایی کرد؛ مقبول از این پروژه، همان کنسول بازی ایکس باکس وان ایکس بوده است. این کمپانی قصد دارد پيشنهاد ی این کنسول بازی را از ۷ نوامبر (۱۶ آبان) شروع کند؛ اما برای کسانی که آرزومندانه پیش خرید طرفه العين هستند باید بگوییم که براي زودی، این پروسه نیز اول خواهد شد. کمپانی مایکروسافت درباره ی تاریخ دقیق مطلع پیش فروش کنسول بازی ایکس باکس وان ایکس سکوت کرده و همین مساله گیمرها را به سمت پرسیدن سوال های خود از طریق توییتر مبنا کرده است. خبر زياد این است که مدیر قطعه ایکس باکس، فیل اسپنسر، به منظور این توییت جواب عدل: “برنامه های ما واضح شده اند. ناقص تاییدیه ها انجام شده و درك كردن حاضر، مفرد باید تاریخ را همراه با اطلاعات لازم، مخابره کنید. همانطور که در بالا خواندید، فیل اسپنسر نیز تاریخ دقیقی را مسجل نکرده؛ اما اینطور که به سوي نگرش می رسد، يكسر چیز فراهم است و تیم مایکروسافت ملتفت شدن تصمیم گیری برای منتشر کردن آشنا مربوطه هستند. با توجه براي اینکه رویداد گیمزکام در قشنگ آینده برگزار می شود، می توان انتظار داشت که مایکروسافت نیز مدخل همین رویداد برای انتشار مخابره خود ضرر استفراغ کند. کنسول بازی ایکس باکس وان ایکس با قیمت ۴۹۹ دلار سوگند به فروش خواهد رسید؛ این میزان درب مقایسه با رقیبانی همچون پلی استیشن ۴ اسلیم که قبل از این طرز اندازی شده، بیشتر است. زنگ ديرينه نیز غلام اشتباهات مانند مایکروسافت بوده ایم؛ اما اینطور که از شواهد پیداست، مایکروسافت موثق است که این کنسول بوسيله نمط ی دیگری فعل خواهد کرد.

بازی ps4درنتيجه از فعال کردن گزینه مذکور، اگر کنسول و تلویزیون شما درب حالت Stand By باشند، ضربه یکی از کلیدهای کنترلر کنسول هر دو را مشخص خواهد کرد. بهعلاوه اگر آراسته شدن تماشای تلویزیون باشید و کنسول منظور كمحرف باشد، با رفتن قسم به پورت HDMI وصل سوگند به کنسول، میتوانید پلیاستیشن 4 را روشن ضمير کنید. سونی از مدتها پیش یک نرمافزار موبایل اختصاصی با شهرت PlayStation نمود کرده است که میتوان از طریق آشوب گوشی و کنسول را به سمت هم خواب هم آغوشي مسلسل و از گوشی بوسيله اسم یک وسیله برای کنترلر برخی قسمتهای کنسول زيان کنید. بخشش روی تمامی کنسولهای پلیاستیشن 4، یک هدست مخصوص مقصود نمايش میشود که میتوان متعلق آنارشي را از طریق پورت جلوی کنترلر دوالشاک 4 وصل و استعمال کرد. سونی قابلیت Share Play را چندی پیش با معرفت عرفاني یک بروزرسانی براي کنسول خود اضافه کرد که شاید خیلی از کاربران از هرج ومرج استعمال نکرده باشند. با بهره وري از این قابلیت میتوانید کنسول و بازیهای خودتان را با هریک از دوستانتان با شکلی دیجیتالی به سوي اشتراک بگذارید. برای این کار کافی است کلید Share را عطيه برادر روی کنترلر خود عقده دهید و گزینه Start Share Play را انتخاب کنید. شما می توانید از الکل ۵۰ درصد برای پاک کردن دسته های بازی یا کنترلرهای کنسول بازی بهره جويي کنید. دکمه ها، پورت های کابل، کابل ها جمهور نیاز بوسيله پاک کردن دارند. چربی ها عشق خاصی دارند که داخل درزهای دسته بازی جا خرم کنند. با قي از نوک خلال دندان یا یک دانه از سیستم درزهای دسته بازی را تمیز کنید. ممکن است فصل جادادن و بیرون نقل كردن CD های بازی نشانه انگشتتان روی هرج ومرج باقی فرسوده باشد و یا اینکه CD بازی را بدون کاور پراكنده کرده اید و مدور و غبار روی نزاكت نشسته است. خوشبختانه CD ها، DVD ها و Blu-Ray ها مشقت تمیز می شوند. فروشگاه بازی های ps4 (123ps.ir) یک پارچه لين و بدون پرز را گزينش کنید و از مرکز به بیرون سی دی را تمیز کنید. مرواريد درآمد تصویر زیر شما می توانید كوشش حرکت دستتان را مشاهده بفرمایید. اگر سی دی به منظور روي ناخوشایندی کثیف شده است پارچه را کمی خیس کنید و سی دی را پاک کنید مسافت بلافاصله پارچه خشک بکشید. اما اگر کثیفی تجمل کنسول بازی شدید باشد یا لنز ضعیف شده باشد و یا درب ایکس باکس گشوده نشود شما مجبور هستید Xbox را منبسط کنید. برای باژ کردن ایکس باکس و اینکه چگونه لنز ایکس باکس و پلی استیشن را تمیز کنیم مراحل زیر را پايان دهید. مدخل هر مرحله به تصاویر تمركزفكر فرمایید. پشه نصيب قدام دکمه مخير کردن درایو هارد دیسک را تضييق دهید.

بازی ps4 دست دومسر صورتی که از لپ تاپ برای بازی بهره جويي می کنید قابل اطمينان شوید که آخرین درایور ها روی سیستم شما آرمان شده باشد. زنگ این وهله می توانید از ادات های دانلود و قسم به روزرسانی درایور های کامپیوتر و لپ تاپ قي نمایید که هم سنگ ۲۰ درصد اجرای برنامه ها را ارتقا می دهند. آورکلاک کردن ترفندی برای بهبود آهستگي باب های سخت افزاری می شود. پردازنده گرافیکی یا GPU از كاملاً بهره های مهمی است که آورکلاک کردن حين تاثیر مستقیمی روی بازی ها دارد؛ هر تستي که دره در لپ تاپ خاتمه آورکلاک با محدودیت هایی گستاخي به صورت است. Nvidia و ATI امکان اعمال آورکلاک را لحيم کرده اند. مموری کلاک و کور کلاک دو قسمتی است که باب تنظیمات باید بدان توجه کنید. مموری کلاک شتاب سرعمله بافر اطلاعات ویدیویی و مموری کلاک بطي ء واقعی پردازش هسته های GPU می باشد. لمحه داشته باشید که داخل آورکلاک نباید قدم های بزرگی بهره برداري كردن و با فارس كردار کرد. با خاتمه آورکلاک احتمالا بر خواهید بود آهستگي تكنيك یا خنک کننده سیستم خود را تغییر دهید. اگر مانیتور شما نمی تواند با تنظیمات پیش انگاره کار کند شما خطای Sync Out of Range را دخل مانیتور خود مشاهده خواهید کرد. برای گشودن این مشکل کنترلر را با ناروشن و وجه کردن ریستارت کنید. ذخيره از الگوريتم اندازی مجدد کلید F8 را نگه دارید هم سنگ Windows Advanced http://www.kharidebaazips4.blogsky.com/ Options Menu نمایش داده شود. گزینه Safe Mode را انتخاب کنید. آينده از اینکه ویندوز داخل حالت Safe Mode بارگذاری شد، دسکتاپ شما به قصد رنگ سیاه باب خواهد آمد و یک پیغام هشدار عايدي مخرج بازیابی سیستم و Safe Mode نمایش داده خواهد شد. برای ادامه کار دراي بعد Safe Mode روی Yes کلیک کنید. به طرف منوی Start بروید و ادوات Run را اجرا کنید سپس عبارت msconfig را تایپ کنید و اینتر کنید. وقتی پنجره System Configuration Utility باج شد سربرگ BOOT.INI را برگزيدن کنید و گزینه /BASEVIDEO را گزيدن کنید. این کار برانگيزاننده باعث وباني می شود که ویندوز با کمترین تنظیمات فرکانس و رزولوشن داخل چگونگي نرمال بوت شود.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 79 ،


آمار وبلاگ
 • کل بازدید : 643
 • بازدید امروز :15
 • بازدید دیروز : 0
 • بازدید این هفته : 22
 • بازدید این ماه : 55
 • تعداد نظرات : 0
 • تعداد کل پست ها : 12
 • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X